Děkujeme, že jste tady!

Máme rodinný podnik Kvítka v bytě & KERA ateliér, jsme sestřenice. Vedle ateliéru do našeho portfólia v červnu 2022 přibylo i keramické studio. Nikol je hlavou keramické sekce - značky KERA, je umělecká keramička, keramiku tvoří už přes 20 let. Veronika pečuje o kvítka a je duší Kvítek v bytě. Obě se společně staráme o firmu. S pomocí našich kolegů vedeme ateliér, kde vyrábíme vlastní keramiku, pěstujeme a prodáváme rostliny a provozujeme samoobslužné keramické studio v Brně.

Práce s keramikou a rostlinami nás nabíjí, vnitřně nás naplňuje a uspokojuje, vidíme v tom smysl a bereme za vlastní, že chceme tyto dvě věci mezi širokou veřejnost rozšiřovat a zájem o ně podporovat. Naší misí je vytvářet kolem sebe natolik zajímavá místa, že stojí za návštěvu i vám ostatním, kteří v Brně nežijete.

Naši kolegové

Abychom na všechno nebyly samy, rozšířily jsme náš tým o pár zkušených lidí. Pro Kvítka v bytě i KERA vybíráme takové kolegy, kteří dokážou vzít za práci, jsou zodpovědní a nemají strach pracovat samostatně. U nás nemáme zaměstnance, ale kolegy. Každý z nás má rovnocenný hlas a má možnost říct, co se mu líbí a co ne. U nás není prostor pro psaní mezi řádky a skryté hry. V týmu zachováváme férovost a upřímnost.

Po dlouhých letech nám došlo, že na to už nestačíme. Naštěstí teď usínáme s klidem na srdci, že jsme všichni společně vybudovali partu, která spolu dokáže mluvit, řešit problémy a učit se jeden od druhého. A když říkáme my, o kom ještě mluvíme?

 

Agáta

Agáta u nás pracuje nejdéle ze všech. Původně u nás začala středoškolskou praxi a aniž jsme se nadály, pracovala u nás naplno - prostě k nám přirostla. Agáta studuje krajinářskou architekturu, proto máme radost, že se od sebe můžeme vzájemně učit. Svou seniorní pozicí vládne všem postupům, které v práci máme, a tak pokud vám něco tvrdí, tak to s určitostí bude pravda. Zkušenostmi a houževnatostí si vysloužila naši důvěru při práci na externích zakázkách. Jestli u nás plánujete objednat rostlinnou zakázku, velice pravděpodobně ji bude mít na starost. Často ji a jejího pejska Sunnyho můžete potkat i v ateliéru, kde se oba právoplatně cítí jako ryby ve vodě.