VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Kvítka i keramiku poskytujeme také v režimu B2B velkoobchodního odběru. Napište nám na email info@kvitkavbyte.cz, co vás zajímá, a my vám vytvoříme nabídku na míru pro váš projekt. Vybrat si můžete i z níže uvedených velkoobchodních podmínek:

 

1. ROSTLINNÉ PŘÍPRAVKY
Jejich obsah je vyrobený v České republice, je námi ozkoušený a oblíbený. Svým obalem se vyrovná must-have šamponům a kosmetickým produktům. Všechny produkty jsou funkční a 100% ekologické. Aktivně pracujeme na propagaci těchto produktů, v regálu by vám tedy stál sortiment, který část vašich zákazníků zná z našich sociálních sítí, přemýšlí nad jeho nákupem nebo ho budou chtít opětovně dokoupit v kamenném obchodě. Velkoobchodní odběr našich přípravků je vhodný pro květinářství, zahradnictví, květinové a rostlinné ateliéry, concept story i obchodní řetězce.
 
Velkoobchodně nabízíme všechny naše přípravky, konkrétně se jedná o tyto:
- organické hnojivo 350 g/700 g
- mykorhiza 280 g
- lignohumát 250 ml/500 ml
- aktivátor 250 ml
- nimbový olej 30 ml
- lepové štítky proti smutnicím a mšicím 5 ks
- lepové desky proti třásněnkám 5 ks
 
Minimální odběr je 5 ks od jednotlivého přípravku. Poštovné je 100,- při objednávce do 5.000,-. Doručení do 14 pracovních dní. Požadovaný minimální odběr a výši velkoobchodní slevy vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky.

 

 
 
2. KNIHY
Naše knihy jsou oblíbené knihy s tématikou pěstování pokojových rostlin v ČR i SR. Prošly už více než pěti dotisky a my z nich do teď čerpáme mnoho témat pro naše sociální sítě. Témata, kterým se v knihách věnujeme, jsou stále aktuální a nadčasová.  Velkoobchodní odběr našich přípravků je vhodný pro květinářství, zahradnictví, květinové a rostlinné ateliéry, concept story, bezobalové obchody a jiné lokálně zaměřené prodejny, taky i pro obchodní řetězce.
 
Velkoobchodní nabízíme naše knihy:
- Kvítka v bytě
- Další kvítka v bytě: ruce od hlíny
 
Minimální odběr je 5 ks od jednotlivé knihy. Poštovné je 100,- při objednávce do 5.000,-. Doručení do 7 pracovních dní.  Požadovaný minimální odběr a výši velkoobchodní slevy vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky.
 
  
 
 
3. SEMENA TROPICKÝCH ROSTLIN
Od 3.4.2023 nabízíme velkoobchodně i balení semen tropických (pokojových) rostlin. Všechny jsou opatřené naším návodem na pěstování, nemusíte mít tedy svou vlastní zkušenost, stačí zákazníkům předávat poznatky podle našich přiložených informací. Pěstování pokojových rostlin je novinkou a jedním z nejvíce ekologických způsobů, jak pěstovat rostliny. Pěstování pokojových rostlin ze semen je novou disciplínou, kterou své zákazníky velice mile překvapíte. Velkoobchodní odběr našich přípravků je vhodný pro květinářství, zahradnictví, květinové a rostlinné ateliéry, concept story, bezobalové obchody a jiné lokálně zaměřené prodejny, taky i pro obchodní řetězce.
 
Velkoobchodně nabízíme všechny naše semena, konkrétně se jedná o tyto:
- monstera deliciosa, balení po 5 ks semen
- philodendron selloum Hope, balení po 10 ks semen
- strelitzia nikolai, balení po 5 ks semen
- coffea arabica, balení po 5 ks semen
- mimosa pudica, balení po 10 ks semen
- coleus (africká kopřiva), balení po 10 ks semen
- oxalis triangularis, balení po 10 ks semen
 
Detailní informace najdete tady.
Minimální odběr je 10 ks balení od jednotlivého druhu rostlin. Poštovné je 100,- při objednávce do 2.500,-. Doručení do 7 pracovních dní. Požadovaný minimální odběr a výši velkoobchodní slevy vám rádi sdělíme na základě vaší poptávky.
  

Napište nám svou poptávku