ZAKÁZKY PRO FIRMY

Všechny rostliny máme v našem ateliéru v budově KUMST na Údolní 19 v Brně. Ateliér je místem, kde připravujeme a osazujeme zakázky na následnou expedici a je i prodejním místem B2C. Současně je i plnohodnotnou keramickou dílnou, kde vyrábíme naši keramiku pod značkou KERA. Na konzultaci firemních zakázek i velkoobchodních odběrů se potkáme v ateliéru.

 

NÁVRHY ROSTLIN DO INTERIÉRU RESTAURACÍ A OBCHODŮ

Veřejná komerční místa často potřebují oživit a zútulnit. A ta potřeba je zcela na místě! Rostliny jsou tou nejlepší volbou. Ve vašem prostoru zhodnotíme světelnost a podle toho navrhneme druhy rostlin. V závislosti na konceptu navrženého interiéru se společně s vaším interiérovým architektem nebo designérem dohodneme na nejvhodnějších a nejefektivnějších nádobách na rostliny. Vše pak realizujeme během pár hodin. U velkých zakázek realizace trvá den nebo více dní. Celý tento proces trvá minimálně dva až tři týdny v závislosti na výběru nádob. Obraťte se na nás tedy co nejdřív, ať máme na společné plánování čas.

 

NÁVRHY ROSTLIN DO KANCELÁŘÍ A NA VENKOVNÍ TERASY

Kanceláře jsou místa, kde vaši zaměstnanci tráví polovinu svého života. Zaslouží si koukat se do zeleně, která relaxuje oči a mysl. Na základě fotek vašeho interiéru zhodnotíme světelnost a navrhneme odpovídající druhy rostlin. Koncepčně s vaším interiérovým architektem nebo designérem - pokud jsou zahrnuti do přestavby prostoru - vybereme nejvhodnější nádoby na vaše budoucí rostliny. Vše pak realizujeme během pár hodin, ideálně v mimopracovní dobu. U velkých zakázek realizace trvá den nebo více dní dle vašich potřeb.

 

REALIZACE ROSTLINNÝCH ZAKÁZEK

Realizujeme rostlinné instalace a naplňujeme potřeby rostlin na vašich soukromých nebo veřejných akcích. Instalace mohou být dočasné s našimi zapůjčenými rostlinami, nebo naopak trvalé. Vše pak realizujeme během pár hodin ve spolupráci s vámi a vašim týmem.

 

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA ROSTLIN V TÝDENNÍ I ROČNÍ ČETNOSTI

Velké rostlinné projekty, jejichž realizace byla složitá nebo osázená do pěstitelských nádob dle našeho vlastního návrhu, spravujeme sami. Pravidelně docházíme ke klientovi a kompletně instalovanou zeleň udržujeme. Podle charakteru výsadby jsme schopní spravovat i interiérovou zeleň, která nebyla osázená námi. Neváhejte se nám ozvat. Tuto službu nabízíme v Brně, Praze a Bratislavě.

 

PŮJČOVÁNÍ ROSTLIN NA SPOLEČENSKÉ AKCE

Chtěli byste svůj večírek, konferenci nebo výstavě dekorovat pokojovými rostlinami? U nás si můžete vypůjčit velké, střední i menší rostliny, které vám sami nainstalujeme tak, abychom společně dosáhli maximálního efektu!

 

NÁVRH A VÝROBA

Potřebujete velkorozměrný květináč nebo box na osázení, truhlík na balkónové rostliny nebo kompletní keramický servis k podávání kávy? Společně vymyslíme produkt, který bude splňovat vaše potřeby a očekávání. Dlouhodobě spolupracujeme s týmem zámečníků, kteří se podíleli na většině našich firemních zakázek, máme vlastního lakýrníka a truhláře a jsme taky keramickou dílnou! Možná ji znáte pod značkou KERA ateliér.

 

 

Na mail (info@kvitkavbyte.cz) nám pošete svou představu. Podle rozsahu zakázky a termínu realizace se domluvíme na následném postupu. Využijte i náš poptávkový formulář, rádi se vám ozveme zpět.

Napište nám svou poptávku