Vychází 11. 3. 2019 a bude vypadat...

Vychází 11. 3. 2019 a bude vypadat...

Naše knížka "Kvítka v bytě" vychází v únoru, protože začíná jaro a taky nový rok pěstitelův. Nepsali jsme atlasoidní publikaci mluvící o tom, kolik kapek patří k monsteře a jaké sluníčko ke tchýniným jazykům. Psali jsme knížku, která vás má naučit nad pěstováním přemýšlet. Chceme, abyste mysleli samostatně a logicky, aby vás pěstování bavilo a abyste pochopili základní principy drobných mikrosvětů, které se nachází v každém květináči. Nebudete potřebovat internet, abyste věděli, jak se starat o nové kvítko, už ne.

Knížka je sám o sobě text na 150 stran. 120 fotografií zaměřených na detaily rostlin, ale i zákoutí bytu ozdobené kvítkama lákající k odpočinku a nohám nahoru rozšíří publikaci na celkových 220 stran. Na titulce se objeví fotka, kterou vybral sám Urban Jungle Blog a která na Instagramu získala už přes 20 tisíc lajků.

Definitivní datum, kdy se naše knížka otevře široké veřejnosti a bude k dostání u každého dobrého knihkupce, je 11. 3. 2019. Spousta z vás už breptá, že by ji chtěla hned... Ale znáte to, pak se třeba vydá a skutek utek. Jenže, když už teď víme, že se cena za výtisk bude pohybovat okolo 350,-, tak se z toho nikdo nevymluví. Budete ji chtít? My bychom ji totiž chtěly, kdybychom si ji samy nenapsaly. Haha.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.